19 dalykų, kuriuos pora turi atlikti kartu nors kartą gyvenime

Atlikti tyrimai parodė, kad tokiose porose galima aptikti šiuos 4 bruožus: 1) partneriams lengva ir malonu bendrauti vienas su kitu, 2) jiems patinka, kaip jie atrodo kartu, tai yra, jie jaučiasi patrauklūs, 3) jie gali pasigirti puikiu seksu, 4) jie kuria bendrus ateities planus. Štai sąrašas dalykų, kuriuos pora turėtų atlikti kartu nors kartą gyvenime, ir tai padėtų išvengti rutinos, nuobodulio. Perskaitykite, galbūt kai ką pritaikysite ir sau.

19 dalykų, kuriuos pora turi atlikti kartu nors kartą gyvenime

1. Ilgai ilgai žiūrėti vienas kitam į akis.

Jei pavyks, galima tai daryti ir visą vakarą. Nepamirškite, kad daugiausia žmonės komunikuoja be žodžių.

 

2. Persirengti keistais drabužiais.

Tarkime, persirengti Helovyno kostiumais ir pasivaikščioti gatve lyg niekur nieko. Netikėta, bet tai labai suartina.

 

3. Kartu ruošti valgį.

Ir, žinoma, paskui jį valgyti. Puiki idėja būtų kartu gaminti mėgiamą vaikystės patiekalą – kuo geriau žinosite vienas kito skonius, tuo geriau vienas kitą jausite.

 

4. Ilgai bučiuotis viešoje vietoje.

Psichologų teigimu, mūsų organizmas pradeda gaminti laimės hormoną serotoniną, kai mes būname apsikabiname ne mažiau kaip 20 sekundžių. Tad ko nepadauginus gerų emocijų kiekio!

 

5. Siųsti vienas kitam intymias nuotraukas ir žinutes.

Tai turi galingą užtaisą – išbandžiusieji žino.

 

6. Išvažiuoti ar išskristi ten, kur nesate buvę.

Galima besti pirštu į žemėlapį ar tiesiog griebti paskutinės minutės kelionę. O galima tiesiog išeiti pasivaikščioti į apylinkes, kur dar nebuvote. Nauji įspūdžiai gali padovanoti bendrų emocijų ir atmintį visam gyvenimui.

 

7. Parašyti meilės laišką.

Tiksliau, du. Vienas – jam, kitas bus Jums. Rašykite kaip mokate, svarbiausia – nuoširdžiai. Bent dėl to, kad įsitikintumėte, kad mokate reikšti jausmus. Beje, puikiai veikia ir kasdien vienas kitam paliekami mieli, juokingi rašteliai.

 

8. Dovanoti be priežasties.

Taip, be jokios progos. Tiesiog sugalvokite malonų siurprizą.

 

9. Surengti pagalvių mūšį.

Ne tik todėl, kad tai smagu kaip vaikystėje. Bet ir todėl, kad emocijas (bet kokias, tarkime, agresiją) labai naudinga išreikšti tokiu saugiu būdu.

 

10. Pakilti oro balionu.

Arba šokti abiems parašiutu. Arba nuo stogo pasigrožėti žvaigždėtu dangumi. Svarbiausia, atitrūkti nuo kasdienybės ir leisti sau išgyventi gilesnius jausmus.

 

11. Nulipdyti sniego senį.

Normalų, didelį, su morka vietoj nosies. Psichologai tvirtina, kad kartu patiriamos naujovės, kūryba, juoktis labai suartina ir teikia malonumą.

 

12. Vienas kitam surengti striptizo seansą.

Beje, čia leidžiama juoktis ir netgi kvatoti.

 

13. Skaityti vienas kitam garsiai erotinę literatūrą.

Su intonacija.

 

14. Praleisti naktį jūsų miesto viešbutyje.

Kam? Viena, tai prašmatnu ir romantiška. Antra, galėsite vėl pasijusti nepažįstamaisiais. Trečia, galėsite kartu pasinerti į putų vonią.

 

15. Vienas kitam atlikti masažą.

Tai sustiprina poros pojūčius ir gerina kūnų kontaktą.

 

16. Kartu surašyti planus ateičiai.

Leiskite sau fantazuoti ir surašykite ant lapo ateities tikslus, planus ir bendras užduotis. Rašykite, net jei atrodys, kad pernelyg optimistiška.

 

17. Praleisti lovoje visą dieną.

Tai puikus laikas kartu. Valgykite, miegokite, žiūrėkite serialus ir bučiuokitės. Beje, rasti serialą, kuris patinka abiems, – didžiulis pliusas porai.

 

18. Naktį maudytis jūroje be maudymosi kostiumėlių.

Jausmas, kai vanduo liečia kiekvieną kūno lopinėlį, – nuostabus. Na o naktis kuria intrigos ir jaudulio atmosferą.

 

19. Surengti fotosesiją su profesionalu.

Pirma, tai yra gražu. Be to, fotografijos, tai – atmintis, kuri Jums liks visą gyvenimą. Dar geriau, jei tokios fotosesijos taptų tradicija.