3 dalykai nuo kurių priklauso moters laimė

Kaip šiuolaikinėms moterims ir merginoms labiau savimi pasitikėti, atskleisti savo sugebėjimus ir virtai stovėti ant „aukštakulių“. Moterų pareigos šiuolaikiniame pasaulyje labai pasikeitė, o šie žingsniai labai svarbūs kiekvienai merginai.

3 dalykai nuo kurių priklauso moters laimė

Neigimas požiūris į šeimą.

Šeima turi didžiulę įtaką moters gyvenimui, vaikystėje formuojasi mūsų požiūris ir elgesys. O tėvai dažnai mums pateikia nesąmoningus elgsenos modelius, kurių vėliau būna labai sunku atsikratyti suaugus, o labai paparasta pakeisti kol dar esame vaikai.

Moteris sukuria atmosferą šeimoje, jos elgsenos modelį, kuri gali būt perduodama kartų kartoms. Šeimos nusistatymai gali būti teigiami ir neigiami. Negatyvūs požiūris formuojasi tada jei vaikas patiria abejingumą, mato tėvų smurtą, patiria baimę yra perdėtai kontroliuojamas ir daromas nuolatinis spaudimas.

Daugumai vaikų dėja, taip ir lieka daugybė blogų prisiminimų iš šeimos, kurie net ir praėjus labai dideliam laiko tarpui sukelia skausmą. Galbūt jau kažkas yra pamiršta, tačiau elgesys ir požiūris nusėda mūsų pasamonėje.

Iš mamos mergina gali perimti aukos vaidmenį, kai jos nuomonė yra nesvarbi, o ji galvoja apie visus, tik ne apie save ir nuolatos laukia kol kas nors atsitiks blogo, dažnai yra prislėgta, bijo ir nerimauja.

Nerimas, nesaugumas ir izoliacija vaikui perduodami visam gyvenimui, ir atsikratyti šio palikimo gali būti labai sunku.

Moteris taip pat prieš save gali pamatyti dar vieną ir kitokios motinos pavyzdį - stipri moteris, užėmusi dominuojantį vaidmenį šeimoje, tėvo autoritetas nuolat slopinamas, kritikuojamas ir ginčijamas.

Abiem atvejais, turint tokį pavyzdį ir tokios mamos įvaizdį prieš akis, mergaitėje gali susiformuoti netinkamas asmenybės tipas. Dažnai moterys negali užmegzti laimingų santykių su priešinga lytimi, jos kenčia nuo vienatvės ir nesaugumo.

Šeimos pagirndą labai sunku pakeisti, nes tam reikia daug veikti pačiam, galbūt kreiptis į specialistą, tačiau tai būtina, jei ateityje norite sukurti harmoniją ir laimę savo šeimoje.

Pirmiausia turite išsiaiškinti santykius su tėvais. Pretenzijos tėvams ir pokalbiai aiškinantis santykius čia neturi prasmės. Visų pirma, reikia atleisti ir paleisti sukauptas nuoskaudas. Nesvarbu kokio amžiaus esate ar jums per keturiasdešimt, ar dar esate paauglė.

Sėskite ant kelių, ištieskite rankas į priekį, delnais į viršų, nuleiskite kaktą į grindis. Įsivaizduokite savo tėvus priešais jus ir pradėkite pokalbį, pasakykite viską, kas susikaupė - piktinimąsi, jausmus, atleidimo žodžius, ašaras.

Svarbu praktiką atlikti kiekvieną dieną ir nepraleisti, tada ji duos efektą - išgydys, išlaisvins ir apreikš širdį.

 

Asmeninė priežiūra

Kalbama ne apie makiažą ir drabužius, nors išvaizda taip pat turi didelę reikšmę moteriai. Pasitikėjimo jausmas priklauso nuo to, ar suprantate patrauklumą, pirmiausia sau. Norėdami tapti svajonių moterimi, turite tapti savo svajonių moterimi!

Kai vyresnių moterų buvo paklausta, dėl ko jos gailisi, daugelis jų atsakė, kad gailisi, jog per mažai laiko skyrė sau ir savo priežiūria. Suplanuokite savo asmeninę priežiūrą - privalomos procedūros, nuo kurių priklausys odos išvaizda ir jaunystė.

Taip pat nepamirškite apie rūpestį savo emocine būkle - poilsį, kvėpavimo pratimus, meditaciją, norų ir tvirtinimų žemėlapį. Tai magiški ritualai, kurie užpildo kiekvieną moterį.

 

Saviugda

Laimė pirmiausia priklauso nuo vidinės harmonijos, o harmonija neįmanoma be realizacijos potencialo. Svarbu rasti vidurį ir pusiausvyrą tarp šeimos, draugų ir karjeros.

Įsivaizduokite, kad jūsų gyvenimas yra kėdė, kuo daugiau kojų bus ant kurių ji gali atsiremti, tuo stabilesnė ji bus. Jei staiga vienos atramos nutrūks, kėdė atsistos ant kitų. Šeima yra svarbi moters parama, tačiau negalima atsisakyti pomėgio, atostogauti su draugais, išmokti naujų dalykų, keliauti.

Moteris yra kaip upė, bet jei upė nejuda, tada ji virsta pelke.

Neleisk, kad kūrybinė energija tavyje pranyktų, šokiai, dinamiškos meditacijos, joga, moteriškos praktikos užpildo energija ir atskleidžia moters galimybes.