7 faktai apie tatuiruotes

7 įdomūs faktai apie tatuiruotes

7 faktai apie tatuiruotes

1. Moterys dažniau būna tatuiruotos negu vyrai.

Remiantis apklausa, kuri buvo atlikta Amerikoje - net 59 procentai moterų turi tatuiruočių, o vyrų yra 41.

2. Tatuiruotės mašinėlė vienu metu gali daryti nuo 50 iki 3000 adatos dūrių.

Dūrių skaičius priklauso nuo adatų kiekio, darbo sudėtingumo, adatų paskirties, ar piešiamos linijos, ar vyksta šešeliavimas.

3. Labiausiai tatuiruotas žmogus pasaulyje.

Antras pagal tatuiruotumą žmogus yra 99.9 procentai padengtas tatuiruotėmis, o pats pirmas net visus 100 procentų - tai Lakis Diamondas Ričas (Lucky Diamond Rich). Šis asmuo yra tatuiruotas kiek tik įmanoma, jo net akių obuoliai, ausys, burna, liežuvis yra padengti tatuiruotėmis. Lakis 2006 metais nominuotas Gineso Pasaulio rekordininku kaip 100 procentų tatuiruotu žmogumi.

4. Dažniausios tatuiruotės - Angelai ir širdys

5. Moterims greičiau atsibosta tatuiruotės ir jos nori jas išsinaikinti.

Tai vyksta dėl to, jog moterys labiau linkusios būti madingomis ir Joms svarbu ar tatuiruotės yra madingos, ne tik dėl prasmės.

6. Tatuiruotės praranda pagrindinę prasmę.

Daugiau nei pusę besidarančių žmonių darosi tatuiruotes vien dėl to, kad suteiktų sau daugiau pasitikėjimo. Jiems užsifiksuoja, jog tatuiruotės padaro juos gražesnius, o ypač šiai dienai tai daroma dėl mados. Kuo toliau, tuo mažiau tatuiruotės yra daromos dėl prasmės.

7. Tatuiruotės nuolatos keičiasi.

Tatuiruotės nuolatos keičiasi nuo Jūsų odos įdegio, dėl svorio pakitimų. Pasidarius tatuiruotę, ypač labai detalią ar su žmogaus atvaizdu, rekomenduojama laikyti panašų svorį, nes svorio kitimas gali sudarkyti tatuiruotę.