Alfa vyrai ir moterys pagal zodiaką

Šių Zodiako ženklų atstovai nestokoja pasitikėjimo savimi ir pasisekimo tarp priešingos lyties asmenų. Juos pagrįstai galima vadinti alfa vyrais bei alfa moterimis

Alfa vyrai ir moterys pagal zodiaką

Avinas. Pasiutęs alfa vyras

Tipiškas Avinas – pasitikintis savimi ir įžūlus. Jo impulsyvi prigimtis niekada neleidžia pasiduoti iškilus kliūčiai. Avinas visada siekia būti lyderiu, pasirengęs visą parą demonstruoti savo valios savybes. Stiprus ir bebaimis žmogus veržiasi į kovą, konfliktuoja su aplinkiniais, pats prasiskina kelią į žvaigždes. Moteris traukia jo veržlus temperamentas, ugninis užsispyrimas ir nutrūktgalviška drąsa. Jo fone visi kiti vyrai atrodo pasyvūs ir silpnavaliai.

Liūtas. Didingas alfa vyras

Liūto savivertės jausmas didesnis už jį patį. Nepastebėti karūnos ant šio alfa vyro galvos neįmanoma. Jis puikiai suvokia visą savo žavesio jėgą, sumaniai naudojasi Amūro strėlėmis. Kitaip nei Avinas, Liūtas nešvaisto savo energijos į kairę ir į dešinę. Jis išsirenka kilnų tikslą ir planingai jį užkariauja. Tą darydamas Liūtas demonstruoja visas būtinas alfa vyro savybes: jėgą, pasitikėjimą savimi, patikimumą, seksualumą.

Ožiaragis. Valdingas alfa vyras

Ožiaragiai daugelio lieka neįvertinti. Jaunystėje šie vyrai ne iš karto atskleidžia savo alfa prigimtį. Kol jie nepasiekia ko nors reikšmingo, jaučia nepasitikėjimą savo jėgomis. Tačiau įgiję tam tikrą statusą Ožiaragiai pradeda demonstruoti neįsivaizduojamą ekspresiją ir drąsą. Jie nebebijo užsigriebti paties geriausio, meilintis pačioms gražiausioms moterims, viešai pasirodyti. Ožiaragiai sutelkia savo rankose valdžios siūlus, tampa autoritetingais lyderiais, vadais. Jų alfa prigimtis grįsta socialiniais pasiekimais: pinigais, reputacija, apdovanojimais. 

Dvyniai. Prašmatni alfa moteris

Jeigu mergina gimė po Dvynių ženklu, gerbėjų minia jai garantuota. Šio Oro ženklo intelektualiniai gebėjimai leidžia jai diktuoti gerbėjams savo sąlygas, demonstruoti nepastovią prigimtį, elgtis be sąžinės. Jeigu iki tam tikro amžiaus niekas nesugebės užkariauti šios vėjavaikės gražuolės, ji pati taps medžiotoja – alfa moterimi. Naudoja savo kerus, kad papildytų trofėjų kolekciją, nebijo viešai nugalėti vyrų, mėgsta ekstremalų sportą, prasimuša į aukštąją politiką. Elgiasi absoliučiai drąsiai ir iššaukiančiai.

Skorpionas. Aistringa alfa moteris

Jeigu alfa vyrais dažniausiai būna Ugnies stichijos atstovai (Avinai ir Liūtai), tai tarp moterų išsiskiria vienas Vandens ženklas – Skorpionas. Būtent tarp Skorpionų dažniausiai pasitaiko valdingų ir net šiek tiek brutalių moterų. Jos pasižymi didžiuliu pasitikėjimu savo jėgomis, galingu hipnotizuojančiu žvilgsniu, gebėjimu sukelti skausmą bet kuriam vyrui. Jų ginklas – psichologinė manipuliacija ir valios atėmimas. Jos negailestingos silpniems ir švelniems. Užkariauti moterį Skorpioną labai sunku, net jei ji pati to nori.

Šaulys. Skandalinga alfa moteris

Moterys Šauliai Skorpionų fone gali atrodyti net nepastebimos. Bet tai tik pirmas ir apgaulingas įspūdis. Šios moterys dažnai būna dominuojančios porose su vyrais. Jos siekia lyderio pozicijos, nori diktuoti savo taisykles. Jeigu dėl to prireiks šantažuoti mylimąjį ar sukelti grandiozinį skandalą – visada prašom. Moteris Šaulys, įtvirtindama save, niekada nesustos. Jai reikia dėmesio, labai daug dėmesio. Ir ji niekada neatleis vyrui, išdavusiam savo principus. Iš bet kurio ginčo šaulys būtinai išeis kaip nugalėtoja. Net kompromisas laikomas stipriojo nuolaida tam, kuris silpnesnis. Todėl omega vyrai vengia šių skandalisčių, nors jiems šeimoje apskritai priimtinas matriarchatas.

Šaltinis: lrytas.lt