Astrologės Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 4–10 d.): norėsis ryžtingai keisti savo gyvenimą

Ateina stiprių patyrimų laikas. Šios savaitės dienomis galite būti nusiteikę ryžtingai, iš pamatų keisti savo gyvenimą. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Astrologės Lolitos horoskopas savaitei (lapkričio 4–10 d.): norėsis ryžtingai keisti savo gyvenimą

Pirmadienis, Mėnulio ir Saulės ritmų įtakoje, tiktų informacijos, naujų galimybių paieškai.

O antradienis, Saulei viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje – ypatinga diena svarbiems gyvenimo pokyčiams.

Trečiadienis puikus kūrybai, kolektyvinei veiklai, idėjų bei projektų pristatymui. 

O ketvirtadienis šauni diena dalykinėms ir asmeninėms pažintimis, komandiruotėms, kelionių pradžiai.

Penktadienį palankiau gyventi laisvu grafiku, o šeštadienį skirkite buitiniams, namų jaukumo kūrimo darbams.

Sekmadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti jautresni, nei įprastai. Būkite dėmesingi artimiesiems, ypač daug meilės, savo dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams. Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Avinas

Atsirinkimų savaitė. Jos dienomis, kaip grūdus nuo pelų, norėsis atsirinkti veiklas, kurios artimos širdžiai ir turi perspektyvą, o taip pat bendraudami būsite linkę atsirinkti žmones – tuos, su kuriais jums išties pakeliui.

Pirmadienis palankus ateities planų kūrimui, svarbių gyvenimo tikslų išsikėlimui.

O antradienį, lapkričio 5-tą dieną, Saulei viešint karališkajame laipsnyje – ypatingas metas tarpusavio santykių kūrimui, draugystei ir meilei.

Savaitės viduryje sektųsi atskleisti kūrybines galias.

Ketvirtadienis palankus jums naujiems pasirinkimams. Metas tinkamas perėjimui į naują darbą, gyvenamos vietos keitimui.

Mėnulio pilnaties įtakoje, lapkričio 9–10–tą dienomis savęs neskubinkite – astrologiniai ritmai ragins išgirsti šalia esančių nuomonę bei patarimus. Šiomis vėsiomis lapkričio dienomis tuos, kuriuos mylite, sušildykite savo meile.

Šviesių minčių bei sėkmės jums šią savaitę!

Jautis

Planų kūrimo savaitė. Tai metas, kai Saulei, Merkurijui ir Venerai keliaujant jums opoziciniu ženklu, savo pasirinkimus reikėtų kruopščiai apsvarstyti, neskubėti. Tarsi karvedžiui prieš mūšį, apskaičiuoti visas galimybes.

Pirmosios savaitės dienos suteiks progų perkainuoti kai kurias vertybes, kai kas turėsite progų įsitikinti tarpusavio santykių stiprumu.

Savaitės viduryje darbuose ryžtingiau įveikite pasitaikančias kliūtis, ieškokite naujų galimybių. Šis laikas palankus jums draugystės ir meilės kūrimui.

Ketvirtadienį būkite taupesni, kruopščiau tikrinkite sąskaitas, nes galimi netikslumai, didesnės, nei planuota, išlaidos.

O penktadienį, Mėnuliui viešint Avino ženkle, prieš savaitgalio keliones pasitikrinkite techninę automobilio būklę.

Šeštadienis tiktų išvykoms bei kelionėms, o sekmadienį, Mėnulio pilnaties dieną,bendraukite jautriai, skirkite laiko aktyviai fizinei veiklai, stiprinkite imunitetą, užsiimkite mėgstama veikla.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!
Dvyniai

Savaitė, galinti jus stebinti žiniomis bei situacijomis.

Jos dienomis lengviau išryškėtų ilgiau slėpti dalykai. pirmadienį ieškokite informacijos, venkite finansinės rizikos, sprendimus priiminėkite tik įsitikinę jų perspektyva, būsima sėkme.

Antradienis, Saulei viešint karališkajame laipsnyje – stiprių energijų. šaunus kolektyviniams projektams, partnerystės ir draugystės ryšių stiprinimui. Tai – palankus laikas tarpusavio santykių stiprinimui, tolesnei gyvenimo kelio peržvalgai.

Ketvirtadienis – tai metas, kai neprošal devynis kartus atmatuoti ir neskubėti kirpti.

Penktadienį dalinkitės naudingomis žiniomis, iškilusius klausimus spręskite kartu.

Mėnulio pilnaties įtakoje, jautresnio astrologinio fono – lapkričio 9–10–ta dienos. Būkite atidesni kelyje ir su elektriniais prietaisais. Šios dienos tiktų seniai matytų bičiulių susitikimams.

Daug meilės bei sėkmės jums šią savaitę!

Vėžys

Svarbių pasirinkimų savaitė. Jos dienomis, Saulei ir Merkurijui keliaujant Skorpiono ženklu, kai kurie svarstys, ar eiti tuo pačiu gyvenimo keliu, ar, palikus komforto zoną, pradėti kažką visai naujo.

Tokiems sprendimams palanki jau savaitės pradžia.

Ypač antradienis, Saulei viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje. Šis metas tinkamas karjeros bei gyvenamosios vietos pokyčiams.

Trečiadienį neapsikraukite papildomais darbais, nepervarkite, savęs neskubinkite. Projektus, būtinus darbus skirstykite dalimis, pasitelkite į pagalbą kolegas, o buityje – artimuosius.

O ketvirtadienį būkite atidesni. Gavę kelis pasiūlymus, išnagrinėkite visas situacijas bei aplinkybes.

Penktadienis jums tiktų apsisprendimams, likimo posūkiams.

Savaitgalį, lapkričio 9–10 d., Mėnulio pilnaties įtakoje, galima nuotaikų kaita. Šiomis dienomis daugiau laiko skirkite ramiam poilsiui, harmonijos su aplinka ir savimi kūrimui. Apgaubkite meile, gerumu, kaip šilta vilnone skara, mylimus žmones, atraskite savo dienose kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Ko ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Liūtas
Savaitė, kai norėsis maištauti. Jos dienomis ir kantriems liūtams gali imti stigti kantrybės.

Šios savaitės dienomis, kartu su permainingais orais, į širdį belsis troškimas iš esmės į gera keisti savo gyvenimą. Vienomis dienomis norėsis ryžtingai veržtis į priekį, o kitomis kaip šiltai susirangiusiam kačiukui meiliai murkti, tiesiog ramiai laukiant, kol palanki situacija susiklostys savaime. Žinia, šios savaitės dienomis kačiukų nepatartina tampyti už ūsų.

Tai aktualu jau pirmadienį. O antradienį, lapkričio 5 d., Saulei viešint karališkajame laipsnyje – ypatingas metas kūrybai, savo idėjų pateikimui, darbų pristatymui. Ši diena gali nustebinti netikėtais pasiūlymais, naujomis galimybėmis. Ji tiktų verslo pradžiai, rimtiems įsipareigojimams.

Savaitės viduryje, ieškantiems darbų palanku eiti į darbo pokalbius.

O ketvirtadienis – diena palanki bendraminčių paieškai, gautų veiklos pasiūlymų apsvarstymui.

Penktadienis šaunus draugystės ir meilės susitikimams.

O savaitgalį, kuo daugiau dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite. Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, palanku atskleisti savo ir mažųjų kūrybines galias bei talentus. Džiugių pokyčių jums šią savaitę!
Mergelė

Gilesnių apmąstymų savaitė. Tai dienos įvykių, situacijų analizei, priežasčių suvokimui.

Pirmadienis tiktų naujų finansinių šaltinių paieškai.

O antradienis, Saulei įžengus į karališkąjį Skorpiono laipsnį – svarbiems komerciniams sprendimams.

Savaitės viduryje norėsis mieliau rinktis malonų bendravimą, nei darbų rutiną, tačiau šiomis dienomis vertėtų pabaigti atidėliojamus darbus, pradėtuosius projektus.

Ketvirtadienis sėkminga diena komandiruotėms ir išvykoms, o penktadienį į pirmą planą iškils šeimos smulkūs buitiniai klausimai. Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, savaitgalį skirkite laiko kūrybai, mėgstamam hobiui.

Šiomis dienomis artimiesiems pasakytas švelnus žodis bei savalaikė pagalba bus ypač svarbūs.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Kūrybai palanki savaitė. Marsui keliaujant jūsų ženklu, jau savaitės pradžioje gali kilti šaunių idėjų bei sumanymų.

Saulei viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje, antradienį pasistenkite ir į savo gyvenimą pažvelgti kūrybiškai, kaip dailininkas įneškite į jį daugiau ryškių džiugių spalvų.

Savaitės viduryje, Venerai keliaujant Šaulio ženklu, kai kurie planai, kaip ir požiūriai, gali kisti. Tad reaguokite greitai bei lanksčiai.

Ketvirtadienį daugiau laiko skirkite ne tik darbams, bet ir kūrybai, o penktadienį ir šeimos turiningam laisvalaikiui, seniai matytų draugų susitikimams. Sudėtingesnio astrologinio fono savaitgalį patartina vengti nesutarimų, konfliktų.

Svarbių tarpusavio santykių klausimų spręsti neskubėkite, didesnį dėmesį skirkite savo sveikatai. Šios dienos tiktų gilesniems apmąstymams bei įžvalgoms. Daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Įdomios bei sėkmingos jums savaitės!

Skorpionas

Tai savaitė, kuri patikrins jūsų jausmus.

Jau pirmadienį, Merkurijui vėl judant retrogradine kryptimi, gali iškilti iš širdies gelmių buvę įvykiai bei patyrimai. Peržvelkite juos, tačiau neužstrikite praeityje, o ryžtingai judėkite į priekį.

Tam ypač palanki lapkričio 5-oji diena, Saulei viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje. Tai – ypatingas metas kai gali kilti naujų netikėtų idėjų, minčių, kurias pasitelkę draugus, galėtumėte realizuoti išsyk. Šis laikas tiktų ilgai brandintų jūsų svajonių realizavimui, draugystės ir meilės kūrimui.

Trečiadienis palankus komandiruotėms, išvykoms, o kai kam – atostogų kelionėms. Ketvirtadienį galimos permainingos situacijos, tad neskubėkite spręsti, luktelėkite kol nustos banguoti ežero vanduo ir galėsite aiškiau įžvelgti, kas gi jo dugne – įvykių priežastis.

Penktadienis įdomus kolegų pasiūlymais, o sudėtingesnio Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, savaitgalis tiktų vietos pakeitimui, toliau gyvenančių giminaičių aplankymui, artimųjų susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Šaulys

Partnerystės savaitė. Jos dienos parodys, kuo išties galite pasitikėti, su kuo tiktų dirbti, o taip pat su kuo norėtųsi eiti kartu gyvenimo keliu.

Pirmadienis ypač sėkmingas bendraminčių paieškai. Saulei viešint karališkajame laipsnyje, lapkričio 5-oji galėtų būti sėkminga verslo plėtrai, deryboms bei susitarimams.

Savaitės viduryje raskite daugiau laiko asmeniniam tobulėjimui, kūrybinei saviraiškai.

O ketvirtadienį, Venerai viešint jūsų ženkle, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą kryptį. Šiomis dienomis galimi stambesni pirkiniai, didesnės išlaidos. Kai kas ryšis imti banko paskolą būstui, o kai kas susigundys galimybe įsigyti naujesnį automobilį. Svarbu teisingai įvertinti savo galimybes ir nesiimti abejotinų bei rizikingų finansinių sprendimų.

Penktadienį rūpestingai planuokite darbus, neapsikraukite per dideliu krūviu. O jautrių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, lapkričio 9–tą–10–tą dienomis raskite daugiau laiko asmeniniam tobulėjimui bei kūrybinei saviraiškai. Šios dienos taip pat tiktų išvykoms bei kelionėms, pasivaikščiojimams su augintiniu gamtoje.

Smagių susitikimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Naujų tikslų savaitė. Šios savaitės dienomis, Nusileidusiam Mazgui tebeviešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, galėsite lengviau rasti papildomų darbų bei finansinių šaltinių. Savaitės pradžioje ne viskas gali būti taip, kaip atrodo. Saulei ir Merkurijui keliaujant Skorpiono ženklu, nagrinėdami situacijas ieškokite priežasčių bei motyvacijų.

Lapkričio 5-tą dieną, Saulei keliaujant karališkuoju laipsniu, tinkamas metas naujų projektų pradžiai, jūsų sumanymų įgyvendinimui.

Savaitės viduryje daugiau laiko skirkite kūrybinei saviraiškai.

O namuose – harmonijos kūrimui bei palaikymui. Ketvirtadienis jums palankus komandiruotėms, o penktadienis – diena jums permaininga, jautriau įsiklausykite į šalia esančių norus bei troškimus.

Šeštadienis – turiningam šeimos poilsiui, mėgstamai veiklai, bičiulių susitikimams.

O sekmadienį – Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galima nuotaikų kaita. Šią dieną palanku būtų grąžinti skolas, ieškoti sutarimo. Kuo daugiau dėmesio skirkite šeimai, gražių tarpusavio santykių kūrimui. Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Romantiškų patyrimų savaitė. Jau jos pradžia, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, šauni dalykinės bei asmeninėms pažintims,.

Antradienis, Saulei viešint karališkajame laipsnyje, ypač palankus metas draugystės ir meilės ryšių stiprinimui. rimtiems įsipareigojimams, o taip pat naujų idėjų realizacijai.

Trečiadienis tiktų informacijos paieškai, žinių gilinimui.

Ketvirtadienis palankus dalykiniams susitikimams, deryboms, požiūrių derinimui.

Penktadienį galimi netikėtumai darbuose. Juos sprendžiant pasitelkite kolegas, paieškokite nestandartinių sprendimų.

Savaitgalis, jautresnių Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, kai kuriems jūsų ženklo atstovams gali pateikti šeimoje rimtesnį tarpusavio santykių patikrinimą. Jų puoselėjimas šiomis dienomis gali pareikalauti nemažai pastangų, tačiau stengtis būtų verta. Tegu šiomis vėsesnėmis lapkričio dienomis jums bus gera visiems kartu prie šeimos židinio.

Daug meilės bei širdžių šilumos jums šią savaitę!

Žuvys

Permaininga savaitė. Jos dienos stebins nuomonių kaita, kaip nežinomame kelyje – netikėtais posūkiais.

Jau pirmadienis suteiks progų atlaidžiau žvelgti į aplinkinių žodžius bei nuomones.

Antradienį, Saulei viešint karališkajame Skorpiono laipsnyje, netikėtai pagaliau gali atsiverti durys, į kurias jau ilgokai beldėtės. Negaiškite, progos pasitaiko, bet nesikartoja.

Metas tiktų jūsų svarbiausių idėjų realizavimui Trečiadienis, Mėnuliui atkeliavus į jūsų ženklą– romantiškas.

O ketvirtadienį kuo daugiau laiko skirkite kūrybai bei saviraiškai. Kūrybingai žvelkite ir į jums nutinkančias keistesnes situacijas.

Penktadienį norėsis pasirūpinti labiau artimųjų savijauta bei giedra nuotaika.

O savaitgalį jautriomis Mėnulio pilnaties dienomis šaunu būtų stiprinti savo bei artimųjų sveikatą. Šios dienos palankios toliau gyvenančių giminaičių aplankymui. Juk taip svarbu bus kuo pripildysite šias dienas: liūdesį ar džiaugsmą rinksitės ir ar meile bei gerumu dalinsitės.

Džiugios nuotaikos jums šią savaitę!

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/anapus-tikroves/astrologes-lolitos-horoskopas-savaitei-lapkricio-410-d-noresis-ryztingai-keisti-savo-gyvenima.d?id=82672185