Kaip pasiruošti Naujiesiems 2020 metams: patarimai Zodiako ženklams

Kad 2020 m. Atneštų sėkmės ir naujų pergalių, turite tam tinkamai pasiruošti. Astrologų patarimai padės atkreipti dėmesį į svarbiausius Naujųjų metų aspektus ir sulaukti sėkmės kitais metais.

Kaip pasiruošti Naujiesiems 2020 metams: patarimai Zodiako ženklams

Visai neseniai sutikome 2019-uosius, tačiau gruodis yra paskutinis šių metų mėnuo, o tai reiškia, kad mes vėl pradedame svajoti ir galvoti apie tai, kaip 2020-ieji mus nustebins. O kad žiurkės metai pasisuktų išties gerai, dabar visiems Zodiako galaktikos atstovams reikia pabaigti tai, ko anksčiau nebuvo padarę.

 

Avinas

 

Astrologų teigimu, 2019-ieji Avinui buvo per audringi ir daug energijos reikalaujantys. Remiantis šia aplinkybe, Ugnies ženklo atstovai gruodį turėtų atsipūsti ir pasirūpinti atostogomis. Neatmeskite sau malonių rūpesčių ir mažų džiaugsmų - finišo tiesoje laukia perspektyviausios galimybės norams išsipildyti.

 

Jautis

 

Jautis dėl savo stipraus ir nevaržomo nusiteikimo per metus galėjo  daug kartų  įžeisti artimuosius, to net nepastebėdamas. Beto sukeltos nuoskaudos gali likti didele našta sielai. Todėl norėdami pabaigti metus astrologai pataria Jautčiui prašyti atleidimo visų ,kuriuos jie savo noru ar netyčia įžeidė. Gruodis yra puikus mėnuo spręsti konfliktus, atleisti, atsiprašyti ir pagerinti santykius.

 

Dvyniai

 

2019 m. Gruodžio mėn. Dvynius skatina plėstis aplink save: išsakyti pretenzijas, ginti pozicijas ir pasiruošti radikaliams pokyčiams. Pagrindiniai pranašumai yra kūrybiškumas ir netikėtumo poveikis. Paskutinis mėnuo parodys, kas yra draugas, kas yra priešas, kas vertas jėgų ir kas yra tik laikinas hobis. Tinkamai nusprendus, metų pabaiga bus harmoninga.

 

Vėžys

 

Norėdamas  perkelti liniją iš senos į naują, Vėžys turėtų nukreipti dėmesį į karjeros ir pinigų sritį. Verta atsikratyti skolų ir nesumokėtų paskolų ar bent jau sutvarkyti  didžiąją dalį. Naujaisiais metais neturėtumėte prisiimti skolų, kitaip materialine prasme tai gali tapti jūsų nesėkmės priežastimi. Kad taip neatsitiktų, būtina gerai apgalvoti, kaip pritraukti pinigų ir neviršyti savo biudžeto išlaidoms.

 

Liūtas

 

Gruodis yra puikus mėnuo Liūto ženklo atstovams, norintiems padėti artimiesiems ir tokiu būdu sulaukti jų pritarimo bei palaikymo ateityje. Astrologai perspėja: horizonte tikrai bus žmonių, kuriems reikės pagalbos. Liūto užduotis yra rasti laiko, jėgų ir, galbūt, pinigų, kad palaikytų  artimą žmogų. Jei metai pasibaigia nesavanaudiškumo dėka, kitų metų pradžioje viskas klostysis sklandžiai.

 

Mergelė

 

Mergelė užbaigia produktyvius metus, kurie atnešė daug pergalių ir ateities perspektyvų. Todėl paskutines metų savaites reikėtų skirti poilsiui. Ir ne tinginystėi, o dvasiniams ieškojimams ir pokyčiaims asmeniniame gyvenime. Daugelis Mergelių laukia puikių galimybių persikelti į kitą šalį, nusipirkti nekilnojamąjį turtą, sukurti šeimą ar pradėti savo verslą. Bet norint pagerinti savo gyvenimą, pirmiausia reikia atsikratyti vidinio santūrumo.

 

Svarstyklės

 

Metų pabaiga Svarstyklėms žada būti produktyvi. Jie turės galimybę viską išsakyti savo skriaudėjams ir uždaryti duris į praeitį. Astrologai pataria nepraleisti šios progos, kitaip blogai nusiteikę žmonės ir toliau terorizuos. Taip pat gruodis Svarstyklėms yra bilietas į naują gyvenimą, kai gali galvoti apie šeimos sukūrimą ar nekilnojamojo turto pirkimą.

 

Skorpionas

 

 

 

„Skorpiono“ atstovams pasisekė. Visi beprotiškiausi ir drąsiausi norai pradės pildytis gruodį. Reikia tik šiek tiek pasistengti,  parodyti drąsą ir nustebinti  visus savo nestandartiškumu. Tačiau reikia elgtis subtiliai ir neišplečiant karų. 2019 m. Pabaigoje prasidėję konfliktai bus persekiojami labai ilgai. Diplomatija ir intuicija yra pagrindiniai ateinančio mėnesio sąjungininkai.

 

Šaulys

 

2019 m. Gruodis Šauliui yra romantikos, pasimatymų, pasimatymų, bendravimo ir meilės mėnuo. Astrologai rekomenduoja leisti laiką naudingai ir užmegzti ryšius tiek su verslu, tiek su romanais. Ypač bus šaunu, jei jums pavyks „užkasti liuką“ ir atkurti ryšius su artimais draugais ir šeimos nariais. 2020 m. Šie ryšiai labai padės ir prisidės prie laimės atsiradimo gyvenime.

 

Ožiaragis

 

Ožiaragiui, kaip tikram darboholikui, buvo rekomenduota pauzė: paskutinės praėjusių metų savaitės geriausiai paskiriamos poilsiui, laisvalaikio praleidimui ir jūsų sveikatai. Gali būti, kad, reikės pailsėti ir pasiruošti naujiems pasiekimams. Ir jei jūs būsite pilnas jėgų, galesite ateinančiais metais  organizuoti naujus verslo planus, kurie padės išspręsti jūsų financines problemas.

 

Vandenis

 

Vandeniams patartina galvoti apie savo gyvenimą: prisiminti visus pokyčius, tiek gerus, tiek ne tokius gerus, ir pasimokyti iš jų. Naudinga pakeisti mąstymo būdą, įvaizdį, darbą, socialinę padėtį ar gyvenamąją vietą: planetos suteikia žalią šviesą garsiems pokyčiams ir lemtingiems sprendimams. Svarbiausia, kad šios metamorfozės būtų prasmingos. Astrologai pataria laikytis teisingos krypties, kad pasuktumėte savo gyvenimą teisinga linkme.

Žuvys

 

Vandens ženklo atstovams bus mėnuo, kai jiems reikės priimti sąmoningą sprendimą, kuris visiškai pakeis jų gyvenimą. Nuo to priklausys ne tik artimiausia ateitis, bet ir visas likimas. Šiuo klausimu reikės drąsos ir ryžto, kitaip laimė tiesiog praeis. Parodyta drąsa padarys gyvenimą šviesesnį ir turtingesnį, ir, galbūt, tai ateityje išspręs daugelį problemų.