Kaip skiriasi Zodiako ženklai: Svarstyklės kaltina, Vėžiai gedi, o Skorpionai keršija

Sužinokite, kaip kiekvienas horoskopo ženklas skiriasi ir kokius jausmus tuo metu išgyvena.

Kaip skiriasi Zodiako ženklai: Svarstyklės kaltina, Vėžiai gedi, o Skorpionai keršija

Avinas

Jei iniciatyvą parodė Avinas, vadinasi, santykiai iš tiesų atsidūrė aklavietėje, tai – iš tiesų apgalvotas sprendimas. Partnerio ašaros Aviną gali sugraudinti, bet tik laikinai. Jei paliko Aviną, bus bėdos – įskaudintas ego gali sukelti didžiulį skandalą. Šio Zodiako ženklo atstovai, užuot liūdėję, jaučia pyktį, todėl panorėję gali paversti jūsų gyvenimą pragaru.

Jautis

Jaučiai greitai prisiriša prie žmonių, todėl išsiskyrimas su partneriu po ilgų santykių jiems būna sunkus. Jeigu palieka juos, jie kenčia, viską analizuoja, apgalvoja, bet galiausiai stoiškai susitaiko su savo likimu. Jeigu pats Jautis būna išsiskyrimo iniciatorius, vadinasi jis tvirtai nusprendė, kad kelio atgal nėra. Bet jis yra gudrus ir užsitikrins sau puikią finansinę padėtį. Be to, nepaisant santykių baigties, Jautis mielai intymiai bendrauja su buvusiu partneriu.

Dvyniai

Jei norite išsiskirti su šiuo Zodiako ženklo atstovu, nustokite su juo kalbėtis – tada jis pats jus paliks. O jeigu imsite aiškinti, kad jis – ne toks šaunus, kaip jums norėtųsi, šis žmogus greičiausiai nepatikės – juk visiems patinka Dvyniai. Tada jis ar ji skambins jums vidury nakties ir prašys pasiaiškinti. Jeigu skirtis nusprendžia Dvyniai, jie sugalvoja gudrų planą, ką daryti, kad viskas atrodytų taip, lyg dėl visko kaltas partneris, ir tai tampa pretekstu skyryboms. Bėdų dėl skyrybų formalumų nėra – šie ženklai sutinka su visomis sąlygomis, kad tik atsikratytų įkyrėjusių santykių naštos.

Vėžys

Sunkiausia skirtis Vėžiams – jie bet kokiu atveju, nepaisant to, kas inicijavo išsiskyrimą, ima jausti nostalgiją. Jeigu paliko Vėžį, jis akimirksniu pamirš viską, kas buvo blogo, ir pasistengs susigrąžinti buvusius santykius, nes jam sunku susigyventi su netekties jausmu. Jeigu Vėžys supras, kad jokių šansų nebeturi, jis akimirksniu pajus neapykantą buvusiam partneriui. Tokiu atveju jis prisimins viską blogo, ką padarė partneris, siekdamas save padrąsinti.

Liūtas

Paliktas Liūtas patiria šoką, nes negali patikėti, kad kažkas paliko tokį nuostabų žmogų, kaip jis. Todėl jis dės visas įmanomas pastangas, kad paaiškintų partneriui – jis nesutiks kitos tokios puikios asmenybės. Be to, Liūtas greičiausiai ims kurpti keršto planą, o iš karto po išsiskyrimo ims ieškoti naujo partnerio, kad sustiprėtų sudrebėjusi savivertė. Jei išsiskirti nutars Liūtas, pasistengs nutraukti su buvusiu partneriu visus ryšius, išskyrus tuos santykius, kuriuose jau yra vaikų. Šiuo atveju jis išspręs klausimą civilizuotai ir visą likusį gyvenimą įrodinės, kad jis – geriausias tėvas (motina) pasaulyje.

Mergelė

Nepriklausomai nuo to, ar išsiskyrimą inicijavo partneris, ar pati, ji dės pastangas, kad išvengtų skandalo ir išsiskyrimas įvyktų kuo solidžiau. Jei Mergelė – paliktoji, ji pasistengs užsidėti abejingumo kaukę ir elgsis taip, tarsi jai viskas vis vien. Ignoravimas – mėgstama šio Zodiako ženklo taktika, jos ji griebsis tol, kol skausmas atlėgs. Sunkiu laikotarpiu visą energiją Mergelės skiria darbui ir kitiems reikalams. Jeigu jos tampa išsiskyrimo iniciatorėmis, būtinai paaiškina partneriui savo sprendimo priežastį. Ir apskritai šio Zodiako ženklo atstovai elgsis taip mandagiai, kad antrajai pusei gali kilti vilčių dėl susitaikymo, bet tai bus netiesa.

Svarstyklės

Svarstyklės išsiskyrimo procesui pasiruošia iš pagrindų. Įprastai mėnesį ar net ilgiau jos analizuoja susidariusią padėtį, ją apgalvoja iš visų įmanomų pusių, o prieš galutinai pasiryždamos išsiskirti, pateikia partneriui ne vieną galimybę pasitaisyti. Jeigu santykiai su buvusia antrąja puse nebuvo pernelyg skausmingi, Svarstyklės po išsiskyrimo gali išlaikyti ilgalaikius santykius. Jei Svarstykles palieka (taip nutinka retai), jos niekada neparodo partneriui, kaip stipriai skaudina esama padėtis, nebando susigrąžinti santykių. Skiriantis jos stengiasi, kad didžioji dalis finansų atitektų būtent joms.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai, lyginant su kitais žmonėmis, ypač skaudžiai išgyvena išsiskyrimus. Jie stipriai prisiriša prie partnerio, bet koks išsiskyrimas jiems tolygus ištiso gyvenimo pabaigai. Skirtis Skorpionus paskatina netenkinantis periodas santykiuose, kuris trunka ilgai. Šiuo laikotarpiu Skorpionai randa paguodą kažkur kitur, o išsiskyrimą inicijuoja tik tokiu atveju, jei santykiuose įvyksta tai, su kuo jie negali susitaikyti. Jei paliksite Skorpioną, jis kankins jus įkyriu, pavydžiu elgesiu. Be to, jis pasistengs susirasti kelis gerbėjus – kad paskatintų buvusį partnerį pavydėti. Civilizuotas išsiskyrimas su Skorpionu neįmanomas.

Šaulys

Tarp Šaulių ir jų partnerių greičiausiai susiklosto žmoniški santykiai, todėl skiriantis jiems būna sunkiausia susitaikyti su mintimi, kad jie praranda vienas kitą. Šauliai ryžtasi skyryboms tik tokiu atveju, jei pajunta, kad santykiuose yra ribojami arba nevertinami. Jeigu partneris nutraukia santykius, jie ima verkti, vartoti alkoholį arba ieškoti naujo žmogaus, kuris jiems būna tarsi tabletė nuo skausmo.

Ožiaragis

Ožiaragiai nėra avantiūristai, taigi išsiskyrimas jiems – skaudi trauma. Jeigu juos palieka, prireikia daug laiko, kad jie atsigautų ir pradėtų naują gyvenimą. Čia jiems gali padėti pyktis, kurį jie jaučia buvusiam partneriui, ypač jeigu partneris kalba nemalonius dalykus – pvz., kad sutiko kitą žmogų. Tai motyvuoja Ožiaragį įrodyti, kad jis – stipri asmenybė, galinti toliau gyventi savarankiškai. Ožiaragis, nusprendęs nutraukti santykius, būtinai argumentuos savo sprendimą ir pasistengs gauti tam partnerio pritarimą. Skyrybų atveju Ožiaragiai elgiasi kilniai, bet nesileidžia apgaudinėjami.

Vandenis

Šis ženklas iš pradžių neigia įvykusį išsiskyrimą, nes iš pradžių ši mintis jiems atrodo katastrofiška. Jei Vandenis inicijuoja skyrybas, jis save įtikina, kad be buvusio partnerio gyvens kur kas geriau. Jis dės visas pastangas, kad suverstų kaltę kitam ir nusimestų atsakomybės naštą. Pamestas Vandenis elgsis taip pat – nuo išsiskyrimo skausmo jis pasistengs gydytis, eidamas į vakarėlius, bendraudamas su draugais. Bet po kelių mėnesių liūdesys vis tiek įsėlins Vandeniui į širdį, todėl jis ims gyventi gana izoliuotai. Skirdamiesi Vandeniai elgiasi taip, tarsi materiali klausimo pusė jiems visai nesvarbi, kas iš esmės yra tiesa.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi emocionalumu, todėl išsiskyrimo procesą iš gyvena labai skausmingai. Kitas vertus, emocionalumas – jų privalumas, nes, išlieję emocijas, jie greitai prisikelia naujam gyvenimui. Jeigu Žuvys lieka pamestos, jos deda visas pastangas, kad išsaugotų santykius ir iki paskutinės akimirkos nepraranda vilties. Su šia viltimi jos gali gyventi gana ilgai, kol vieną rytą pabus ir supras – jos ir taip jaučiasi laimingos. Žuvys nusprendžia skirtis tada, kai įsimyli kitą. Skiriantis jos elgiasi emocionaliai, o to priežastis – jų vaikai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/anapus-tikroves/kaip-skiriasi-zodiako-zenklai-svarstykles-kaltina-veziai-gedi-o-skorpionai-kersija.d?id=82592645&page=13