Katinas, kuris užaugo arklidėje

Katinas, kuris užaugo arklidėje

 

Mažas kačiukas vardu Luji dar būdamas labai mažas atkeliavo pas savo dabartinę šeimininkę Emą Mesingen,  profesionalią arklių dresuotoją. Pirmasis Emos ir Luiji susitikimas buvo pas jos draugą, kuomet ji pamatė išraiškingą siamo katinėlį ir paprašė padovanoti.

Vos parsivežusi Luji  pas save,  Ema pastebėjo neįtikėtiną ryšį tarp savęs ir naujojo augintinio. Jis nuolat stengdavosi būti su savo šeimininke ir lankydavosi kartu arklidėje. Kai Luji paaugo, jis jau elgėsi taip, lyg jis būtų arklidės ir arklių šeimininkas.

Pirmiausia jis tiesiog vaikščiodavo man iš paskos, vėliau pradėjo laipioti per atitvarus pasakoja Ema. Arkliams taip pat patiko Luji, labiausiai jis patiko kumelei vardu Kometa. Jos charakteris yra įpatingai ramus, todėl jis praleido su ja įpatingai daug laiko. Kai Kometa eina pasivaikščioti po mišką, Luji atsisėda jai ant nugaros ir keliauja kartu, jis puikiai laiko pusiausvyrą todėl be vargo gali keliauti.

Šešerių metu Luji atrodo kaip tikras riteris jodamas ant kumelės. Jei katinas nori, kad Kometa sustotų jis pradeda kandžioti ir Kometa sustoja. Jei katinui tiesiog atsibosta pasivaikščiojimas jis nušoka ir eina savais keliais. Bet tai būna labai retai, nes Luji gali labai ilgai sėdėti ant balno. Ema pasakoja, kad Luji brolis Remi taip pat kartais eina drauge pasivaikščioti. Jo brolį ji pasiemė praejus kelioms savaitėms poto kai parsivežė Luji.