Kokie daiktai namuose pritraukia skurdą?

Dauguma žmonių kurie susiduria su finansinėmis probemomis gali kaltinti save.

Kokie daiktai namuose pritraukia skurdą?

Tačiau ne visada būna būtent taip. Aišku jei jūs nieko nedarote dėl savo financinės gerovės, situacija tikrai nesikeis. Jei jūs nuolat ieškote būdų ir stengiatės uždirbti pinigus, o jūsų financinė situacija negerėja, reikia pagalvoti apie tai, jog pats laikas susitvarkyti savo namus ir išmesti nereikalingus daiktus.

Džiovintos gėlės

Tokios puokštės namų interjerui suteikia jaukumo. Gyvi augalai  namuose suteikia žmogui jėgų judėti į priekį. Tai gyvybės ir judėjimo simbolis. Jei jūsų namuose augančios gėlės puošia namus ir padeda namų šeimininkui, tai visiškai priešingą įtaką daro džiovintos gėlės. Jos visai nepuošia jūsu namų ir net gi minimos kaip negatyvios energijos šaltinis. Jei jūs suvokiate, kad kažkas jums trukdo pasiekti užsibėžtų tikslų finansinėje sferoje greičiausia tai sudžiuvusios gėlės, pats metas jas išmesti.

 

Sulūžę daiktai

Sofa, kurios pamušalas prasitrynė ir iššoko spyruoklė, sulaužyta stalo koja, ar sutrūkinėję lubos – visi šie dalykai sako svečiams, kad namų šeimininkas yra vargšas ir negali sau leisti nusipirkti naujo stalo ar sofos. Jie jau nebegali atlikti savo funkcijos ir gadina bendrą jūsų interjiero vaizdą, tačiau jūs vis tiek saugote juos. Jei taip yra, tai geriau šiuos daiktus išmesti, nei laukti kol kas nors juos pataisys. Jie kaip ir negyvos gėlės skleidžia blogą energetiką jūsų namuose ir net gi gali įtakoti jūsų nuotaiką.

 

Dovanos nuo priešų

Jei jūs gavote dovaną nuo žmogaus, kuris jums nepatinka, pagalvokite ar tikrai norite šį daiktą atsinešti į savo namus. Tam , kad suvoktumėte ar gerai yra atsinešti šiuos daiktus į namus pamastykite apie savo santykius su šiuo žmogumi. Galbūt ištikrųjų jis nėra toks geras, kaip jis nori save parodyti jums. Jei taip ištikrųjų yra daiktus geriau reiktų išmesti, nes daiktai savyje gali sukaupti negatyvią energiją. Jei jums žmogus , kuris padovanojo dovaną nerūpi, ją taip pat reiktų išmesti. Tai paveikia mus psichologiškai: kai jūs pamatote daiktą prisimenate apie nemalonų jums žmogų. Taip jūs į savo namus atnešate negatyvią energiją ir mintis.