Maistas žudikas

Maistas žudikas

Žmogaus sveikata tiesiogiai priklauso nuo tų maisto produktų ir tų gėrimų, kuriuos jis vartoja. Šiandien mokslininkai jau įrodė daugumos produktų, esančių ant mūsų parduotuvių lentynų, daromą žalą.

 

Šiandien konservantai naudojami daugumoje gaminių tam, kad natūralūs produktai ilgai išsilaikytų, dėl ko jie ir konservuojami. Tuo tikslu chemikai sukūrė specialius preparatus, chemines medžiagas, kurios leidžia šį procesą supaprastinti. Tačiau kaip konservantai veikia žmogaus sveikatą? Ar pašalinami jie iš organizmo, ar jam kenkia? Šiandien tai pakankamai ginčytinas klausimas, kadangi konservantai naudojami praktiškai visur maisto pramonėje, dėl to stambūs gamintojai paprasčiausiai neafišuoja mokslininkų padarytų išvadų apie galimą žalą.

Gaila, bet ne ant visų įpakavimų gamintojai nurodo teisingą produkto sudėtį ir ne visada nurodoma, kad įdėta konservantų, genetiškai modifikuotų organizmų. Juos seniai uždraudė daugelyje pasaulio šalių, tačiau ten, kur jie leidžiami, plinta onkologinių ir širdies-kraujagyslių susirgimų epidemija. Skamba liūdnai, tačiau vėžys jaunėja ir mirtingumas nuo jo didėja labai greitai. Tokia tendencija būdinga ir nervų sistemos sutrikimams. O insultai šiandien užklumpa jau ir paauglius.

Susidaro toks įspūdis, kad kažkas įjungė atgalinį žmogaus gyvenimo skaitiklį. Iš pradžių žmonija savo pažangos procese didino žmogaus vidutinį gyvenimo amžių, dabar gi, dėka tos pačios pažangos, gyvenimo trukmė trumpinama. O kaltė tenka žmogui, kuris atsisako vartoti natūralius produktus ir atiduoda pirmenybę chemijos pramonės pasiekimams.

Pavyzdžiui, kosulį ir peršalimą anksčiau visiškai sėkmingai gydė natūraliais gamtiniais komponentais, šiandien gi paprastą peršalimą gydo dešimtys preparatų, kurie padaro organizmui daugiau žalos, nei naudos. Pats svarbiausias medicinos principas „Nepakenk!“ šiandien visuotinai pažeidinėjamas.

Farmacijos korporacijos pasirašinėja sutartis su gydytojais ir tie, savo ruožtu, už atskirą mokestį, išrašo savo pacientams konkrečius preparatus. Preparatai nauji ir neretai iki galo neišbandyti laboratorinėmis sąlygomis.

Medikai iki šiol neturi vieningos nuomonės dėl onkologinių susirgimų priežasčių. Vieni mano, kad onkologija atsiranda dėl sveikos ląstelės atmirimo, kurį sukelia pernelyg didelis žmogaus organizmo užterštumas toksinais. T. y. nuodydami organizmą neteisingu maitinimusi ir toksiškomis medžiagomis, mes pasmerkiame save vėžiui.

Šiai teorijai prieštarauja kiti medikai, kurie mano, kad onkologinius susirgimus sukelia specifinio žmogaus imuniteto sumažėjimas ir tam tikri grybeliai, kurie, patekę į organizmą, sukelia funkcionavimo disbalansą. Ši teorija paaiškina, kodėl vėžys išgydomas, pasitelkus vien tik gamtines gydymo priemones. Tarkime, vartojant augalinius preparatus, stiprinančius imunitetą, naikinančius grybelį ir kitus parazitus, nemažai pacientų buvo išbraukti iš onkologinių klinikų įskaitų. Tačiau oficiali medicina nepripažįsta tokių gydymo metodų.

Ką gi daryti žmonėms, kurie nori išlikti jauni ir sveiki? Visų pirma – sveikai gyventi, sveikai maitintis. Nereikia gydantis susirgimą iškart griebtis sudėtingų medicininių preparatų. Neieškokite stebuklingų kapsulių, nebandykite visko išspręsti akimirksniu- derėtų suprasti, kad gyvenimas ir sveikata yra tolimo nuotolio bėgimas ir jeigu pratinsitės prie kiek įmanoma natūralesnės mitybos, domėsitės ką dedate į burną,- ne tik sutaupysite pinigų nepirkdami vaistų ir vitaminų nuo elementariausių susirgimų, tačiau ir jausitės geriau, būsite produktyvesni ir gyvensite kokybiškesnį gyvenimą. Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų sprendimų, tačiau tam reikia trupučio kantrybės.