Reitingas: geriausi tėčiai pagal zodiako ženklą

Tėčiu būti nėra lengva, juk vaikų auginimas – sudėtingas darbas. Tam reikia ir žinių, ir įgūdžių. Vis dėlto yra vyrų, kuriems, regis, iš prigimties duota būti gerais tėčiais, o kitiems reikia įdėti daugiau pastangų. Astrologai teigia, kad tokios įgimtos savybės susijusios su asmens Zodiako ženklu. Sužinokite, kurių Zodiako ženklų atstovai laikomi geriausiais tėčiais, – pateikiame reitingą nuo esančių apačioje iki pat viršūnės.

Reitingas: geriausi tėčiai pagal zodiako ženklą

Vandenis

Vaikui jie veikiau draugai nei rūpestingi tėčiai. Nors tai ir gerai, bet ne visuose etapuose. Be to, jie anaiptol ne visada užtikrina vaikams būtiną emocinį palaikymą. Dažnai daro įvairias auklėjimo klaidas. Laimei, moka jas greitai ištaisyti.

Šaulys

Šauliai nemoka nusėdėti vienoje vietoje, tad bando nuolat su savim tampyti savo vaikus. Tarsi su geriausiomis paskatomis – tegul vaikas pamato pasaulį, susipažįsta su naujomis kultūromis ir vietomis, tačiau tai labiau draugo vaidmuo nei tėvo. Gero tėvo užduotis – ne tik parodyti, bet ir paaiškinti.

Liūtas

Liūtai dažniausiai daro dvi klaidas. Pirmoji – lepina savo vaikus. Perka jiems viską vos išgirdę pageidavimą. O antroji – jie dažnai stengiasi primesti vaikui savo supratimą, kaip jam geriausia gyventi. Net jeigu jis to nenori. Tai ne pats geriausias auklėjimo metodas.

Mergelė

Mergelių polinkis viską standartizuoti ir kontroliuoti pasireiškia ir auklėjant vaikus. Frazės „perdėtas rūpestis“ Mergelės nežino – joms tai absoliučiai normalus elgesio ir vaiko auklėjimo modelis. Kuo tai gresia, galite įsivaizduoti patys.

Avinas

Viena vertus, jie lengvai įskiepija vaikui nepriklausomybės siekį ir norą visada pasiekti, ko trokšti. Kita vertus, pačių Avinų užsispytrimas gali rimtai pakenkti santykiams su vaikais. Anksčiau ar vėliau ateis momentas, kai kuriam nors teks nusileisti. Ir tai nepasimirš.

Svarstyklės

Svarstyklės turi tik vieną vaikų auklėjimo problemą – didelę riziką juos išlepinti. Tiesiog todėl, kad negali jiems nieko atsakyti. Tačiau pasitikėjimu grįsti santykiai kuriami ne vien pildant norus ir smulkius įgeidžius. To taip pat reikia nepamiršti.

Žuvys

Žuvys puikiai auklėja vaikus. Matydamas konkretų pavyzdį vaikas mokosi gerbti aplinkinius, elgtis teisingai, vertinti laisvę ir nepriklausomybę. Jam visada padės išreikšti jo talentą, jei toks atsiras. Bet, deja, Žuvys negali savo vaikams pasakyti „ne“. 

Skorpionas

Skorpionai mano, kad užsiėmęs vaikas – laimingas vaikas. Todėl skatina bet kokius hobius ir susidomėjimą. Vienintelis minusas tas, kad jie kartais siekia pernelyg stipriai kontroliuoti vaiką mokydami jį disciplinos. Jiems reikia suprasti, kad šiek tiek atlaidumo ne tik leistina, bet ir sveikintina.

Vėžys

Šeima Vėžiui – aukščiausia vertybė. Ir jis iš tiesų gali visiškai atsiduoti šeimai. Todėl vaikams gali kilti jausmas, kad tėvas pernelyg stipriai lenda į jų gyvenimą. Asmeninę erdvę turi net ir vaikai, ir ją taip pat reikia gerbti.

Dvyniai

Jie pirmiausia nori, kad jų vaikai būtų fiziškai ir psichiškai sveiki. Ir labai sumaniai to siekia. Taip pat rūpinasi visapusiu ir harmoningu vaiko vystymusi, o tai Dvyniams, kaip ypač įvairiapusėms amsneybėms, gana lengva.

Jautis

Jam pirmoje vietoje – šeimos saugumas ir šeima apskritai. Jaučių vaikai auga šeimoje, kur kiekvienas pasirengęs dėl kito padaryti bet ką. Be abejo, su sąlyga, kad tai bus racionalu. Su kaprizais Jaučiai moka puikiai tvarkytis.

Ožiaragis

Ko gero, tai vienas pačių geriausių tėvų. Vaikus moko savo pavyzdžiu, kantriai, nuosekliai ir net be jokio spaudimo. Idealus griežtumo ir supratimo balansas. Suteikia vaikui galimybę ko nors siekti savarankiškai, stovėdami šalia ir tiesiog kontroliuodami situaciją.

Šaltinis: lrytas.lt