TESTAS: Kokia laukia jūsų ateitis?

Kad galėtume atlikti šį testą jums reikės pasitelkti fantaziją.

TESTAS: Kokia laukia jūsų ateitis?

Iškelkite sau klausimus apie ateitį ir pagalvokite, kas galėtų joje nutikti. Tuomet įsivaizduokite, jog esate miške ir matote augančią obelį su daug skirtingų obuolių ir pasirinkite Jums labiausiai patikusį obuolį. Nesistenkite ilgai galvoti, kad galėtumete gauti kuo tikslesnį atsakymą. Jei jau pasirinkote, galite peržiūrėti apačioje pasirinktus atsakymus.

1. Jei jums patiko geltonai raudonas obuolys, ruoškitės jus užklups didžiulės permainos. Ateityje jūsų nemažai teigiamų ir neigiamų permainų, tačiau pasikrausite daugiausiai teigiamų emocijų, jums tereikia ramiai laukti ir maksimaliai išnaudoti kiekvieną galimybę.

2. Sodrios raudonos spalvos obuolys - reiškia aistrą, laukia kardinalūs pasikeitimai asmeniniame fronte. Artimiausiu metu patirsite stiprius jausmus, su kuriais bus sunku susitvarkyti.

3. Auksinis obuolys - ženklas, kad jums teks nemažai rizikuoti priimant svarbius sprendimus. Priėmę šiuos sprendimus pereisite į visai naują gyvenimo lygį. Išsirinkite tinkamus sprendimus, ir nedvejokite, sėkmė jums šipsosis.

4. Žalios spalvos obuolys perspėja apie permainas ir laukiančius svarbius sprendimus, jums teks priimti sunkų sprendimą, kuris nulems permainas jūsų gyvenime. Tik nuo jūsų priklauso ar gyvenime priimsite svarbius sprendimus ir pakeisite savo gyvenimą.

5. Įvairiaspalvis obuolys reiškia pagerėjimą asmeniniuose finansuose, nepriklausomai nuo dabartinės jūsų situacijos laukia sėkmė. Galbūt laimėsite loterijoje ar nesunkiai pavyks užsidirbti pinigų ar stabilių pajamų.

Pasiūlykite draugams išspręsti šį testą, nes jis taip pat bus naudingas kaip ir jums.