TOP kalėdinių dovanų idėjos iš Aliexpress (6 genialios idėjos)

Kai lieka vis mažiau laiko iki Kalėdų, vis labiau pradedame pergyventi, jog dar neturime dovanų savo artimiesiems, jog visus aprūpinti kainuos begales pinigų. Šiais metais sugalvojome, jog dovanas pirksime iš Aliexpress, nes čia galima rasti labai įdomių dalykų ir išleisti daug mažiau negu įprastoje parduotuvėje. Bet užsisakyti reikia kelių dienų bėgyje, kad spėtų visos dovanos atkeliauti. Šiame straipsnyje pateiksime savo TOP kalėdinių dovanų idėjas iš Aliexpress, ką galima nupirkti begalo naudingo, įdomaus ir tikrai nebrangiai!

TOP kalėdinių dovanų idėjos iš Aliexpress (6 genialios idėjos)

 

  1. Karaoke mikrofonas vaikams - € 7,93

Jei jūsų vaikas mėgsta dainuoti ar prijaučia muziką, tai ši dovana būtų puikus užsiėmimas ir lavinimas vienu metu, karaoke mikrofonas palaiko microsd korteles, į kurią įrašote dainas, leidžiate jas per mikrofoną kaip kolonėlę ir dainuodami į mikrofoną per kolonėlę su muzika groja viename tone, tad tai veikia lyg mini koncertas! Vaikams, kurie mėgsta dainuoja – šis instrumentas be galo patinka.

Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/MlPLAdky

 

  1. Bevieliai ausinukai - i7s TWS - € 3,93

Kaip be būtų keista, šie ausinukai už tokią kaina ne tik gerai veikia, bet ir laiko jų maitinimas, pats turiu tokius pačius ir naudoju, turbūt, kasdien. Kai gaminu valgyti – įsijungiu mėgstamą laidą ir tyliai gamindamas krapštausi, sportuojant naudoju, nebesipina laidai tarp rankų ir kojų, net vairuojant puikiai padeda naudoti kaip laisvų rankų įranga, vairuojant, galima naudoti po vieną ausinę arba kartu, su viena ausine, naudojimasis lygiai toks pats kaip su laisvų rankų įranga. Tad jeigu Jūsų šeimos narys, draugas, naudojasi dažnai telefonu automobilyje vairuodami, tai būtų puiki kalėdinė dovana!

Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/qNSrr3Gy

 

  1. Nešiojamasis kompiuteris – Notebook 15.6 colių, 8GB ram - € 196,90

Tai vienas pigiausių matytų naujų parduodamų kompiuterių, kurio parametrai neatsilieka nuo tris kart brangesnių nešiojamų kompiuterių, šis mažylis turi netgi 8GB ram, SSD kietąjį diską, intel J3455 procesorių bei labai didelę akumuliatoriaus talpą - 10000mAh, kompiuteris veiks 4-6 valandas be krovimo, jei planuojate pirkti nešiojamąjį kompiuterį, šis variantas puikiai tiks!
Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/KEzVWtq0


 

  1. Žaidimų kompiuterinė klaviatūrą - € 13,74

Visi žinome, jog kompiuterinių žaidimų įranga yra labai brangi, ieškodami sau, radome alternatyvą, jog aliexpress galima tikrai rasti tokių pačių įspūdingų kompiuterinių priedų ir nereikės išleisti per daug pinigų. Ši klaviatūra šviečia taip visų pamėgtomis RGB spalvomis, padarta imitacija mechaninei klaviatūrai, kurios yra pačios brangiausios. Jeigu turite megėjų šeimoje žaisti kompiuterinius žaidimus, galbūt pats laikas nupirkti tokią klaviatūrą?

Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/lpFvTZqC

 

  1. Gudrusis laikrodis iš Aliexpress - € 9 eur

Šį laikrodį svajoja turėti ne tik vaikai, bet net gi labiau tėvai, dėl savo atžalėlių saugumo, šis laikrodis turi GPS sekimo funkciją, pasiklausymo funkciją, paskambinimo, netgi galima įjungti ir stebėti ką vaikas veikia per kamerą realiu laiku jam to nežinant! Būkite visada ramūs žinodami, kad jūsų vaikas nenuklysta nuo savo kelio, visada yra kur jam reikia būti. Svarbiausia, kad vaikams taip pat patinka šis laikrodis ir jis tikrai nebus numestas į stalčių ir nenaudojamas.

Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/kvq0rWfq

 

  1. Dušo galvutė su granulėmis - € 5,07

Kuo ypatinga ši dušo galvutė su granulėmis? – O gi tuo, kad granulės ne tik pastiprina srovę 200%, bet sutaupo net iki 30% vandens, vanduo bėgantis pro granules yra išvalomas ir pašalina bakterijas, pavojingus chemikalus iš vandentiekio. Ši dušo galvutė tikrai padės ne tik atsigauti jūsų odai, bet ir atsipalaiduoti!
Nuoroda į Aliexpress: http://s.click.aliexpress.com/e/F6tDRJKu


Štai tokie šios dienos mūsų pasiūlymai, gerų dovanų ruošimo!