TOP kalėdinių dovanų idėjos iš Aliexpress (6 genialios idėjos) (Antra dalis)

Štai paruošėme dar vieną TOP 6 kalėdinių dovanų idėjas iš Aliexpress. Visos prekės yra nurodytos šiuo metu su akcijomis, tad kainos po straipsnio išėjimo gali kisti dėl pardavėjų. Išbandykite šiais metais pirkti dovanas gerokai iš anksto ir užsisakyti iš Aliexpress, taip galėsite už tą pačią pinigų sumą nupirkti kur kas geresnes dovanas!

TOP kalėdinių dovanų idėjos iš Aliexpress (6 genialios idėjos) (Antra dalis)

1.SPORTINIS Išmanusis laikrodis - € 7,27

Sportiško stiliaus išmanusis laikrodis pakrautas tarnauja net iki 10 dienų, turi daugybe funkcijų, tokių kaip: širdies ritmas, miego ritmo stebėjimas, SMS pranešimų, skambučių pranešimų gavimas, priminimas, nuotolinis fotografavimo būdas, o kas svarbiausia už tokią kaina jis yra liečiamu ekranu!
Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/MOv0vnC4

2. 4 ašmenų šilumos vėdintuvas - € 22,93

4 ašmenų šilumos vėdintuvas labai gerai padeda paskleisti šilumai po visą patalpą nuo šilumos šaltinio, visas korpusas yra pagamintas iš metalo, kuris įkaitęs sukimo būdu paskleidžia šilumą po visą patalpą daug greičiau nei tai vyktų natūraliu būdu. Puikiai tinka židiniams, plytoms ir kitiems įrenginiams.

Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/FSCQSPXK

3. Telefonams skirtas Joystick'as - € 1,65

Šis Joystick'as yra skirtas žaisti žaidimus per išmaniuosius įrenginius patogiau, tinka visiems iPhone bei android mobiliesiems įrenginiams. Tai naudingas dalykas už mažą kainą.

Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/nzquKEZ2

4. Greito krovimo telefoninis laikiklis - € 12,98

Šis automobilinis telefono laikiklis ne tik automatiškai paima bei atiduoda telefoną, bet jį krauna ir bevieliu būdu.

Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/nx7Kfabm

 

5. Elektrinis kojų šildytuvas - € 17,32

Elektrinis kojų šildytuvas turi net 5 skirtingus šildymo režimus. Atėjus šaltąjam sezonui šie šildomi batukai padės pajausti didžiulį komfortą!

Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/t3GB6Oek

6. Automobilio valymo priemonė – Limpanti masė - € 1,20

Ši lipni medžiaga prasiskverbia pro mažus tarpus ir prilipina prie saves įvairius nešvarumus, dulkes ir kitas šiūkšles. Su šia priemone praėjus net nereikia papildomai siurbti ar valyti.
Nuoroda: http://s.click.aliexpress.com/e/26ALSOVE

http://s.click.aliexpress.com/e/MBugUikC