Trys vietos Žemėje, kuriose negalioja fizikos dėsniai

Atrodytų, kad mokslininkai rado paaiškinimus visiems įvykiams, vykstantiems mūsų planetoje, ir tik kosminė erdvė liko nežinoma. Bet pasirodo, ir pasaulyje yra vietų, kuriose reiškiniai negali būti logiški. Kai mokslininkų paprašoma paaiškinti šias keistenybes, jie tik gūžčioja pečiais.

Trys vietos Žemėje, kuriose negalioja fizikos dėsniai

Perkūnija Venesueloje

 

Visi įpratę, kad perkūnija yra trumpalaikis reiškinys, bet ne Venesuelos gyventojai. Jie įprato, kad tai nuolat vykstantis reiškinys.

 

Virš Katatumbo upės perkūnija trunka maždaug 10 valandų, pradedant 19.00 vakare. Ir taip kiekvieną vakarą. Tik kartą per šešias savaites perkūnijos nebuvo.

 

Spalvotos švieselės

 

Norvegijoje yra Hessdaleno slėnis. Vietos gyventojai kiekvieną vakarą stebi neįtikėtinai gražų, tačiau nepaaiškinamą reiškinį -  danguje atsiranda spalvingos šokinėjančios švieselės.

 

40 metų mokslininkai negali išspręsti šio paslaptingo stebuklo paslapčių. Remiantis jų prielaida, jis kilo iš radioaktyvaus ežero - garuojant jo dalelės užsidega. Pagal kitą teoriją, stebuklingos švieselės atsiranda dėl vandens ir sieros reakcijos. Kai jie liečiasi po žeme, danguje gali atsirasti kibirkščių. Tačiau nė viena iš šių hipotezių nepasitvirtino.

 

Begalvių žmonių slėnis

 

Vienoje Kanados vietoje nuolat pasitaiko tragiškų incidentų. Jis netgi buvo vadinamas begalvių žmonių slėniu.

 

XIX amžiuje ši vieta išpopuliarėjo - pasklido gandai, kad joje galima rasti daug gryno aukso. Tada daugelis, norėdami praturtėti, nuėjo į slėnį. Nepaisant vietinių gyventojų, kurie patys niekada neišdrįso kirsti teritorijos, įtikinėjimų ir perspėjimų.