Nors šiais laikais žmonės, norėdami pabusti ryte, pasikliauja savo mobiliaisiais telefonais ar atskirais žadintuvais (arba abiem), tai yra gana modernūs patogumai. Asmeniniai žadintuvai buvo užpatentuoti Europoje 1847 m., tačiau tai nebuvo įperkama, todėl plačioji visuomenė nebuvo plačiai naudojama. Tačiau žmonėms vis tiek reikėjo būdo atsibusti ryte, nes kitaip jie gali atsidurti be darbo. Štai čia ir atsirado trenksmai.

Jungtinėse Amerikos Valstijose posakis „numuštas“ yra slengas, reiškiantis nėščią; tačiau XIX amžiaus Britanijoje ir Airijoje ji turėjo labai skirtingą reikšmę. Sąvoka „nutrenkta“ reiškia nuovargį arba tai, kad jus pažadino kažkas, beldžiasi į jūsų duris ar langą. Ir kaip tik tai padarė smogtuvai, dar vadinami knocker-upers. Dar aštuntajame dešimtmetyje buvo žmonių, kurių darbas buvo keltis anksti ryte, eiti į mokančių klientų namus ir pažadinti juos beldžiant į duris ar langą.

Iš pradžių beldžiantieji pasibelsdavo į savo kliento duris, tačiau netrukus jie sužinojo, kad tai darydami dažnai pažadindavo ir kliento kaimynus. Tai ne tik sukėlė kaimynų, kurie nenori būti pažadinti, skundų, bet ir leido kai kuriems žmonėms pasinaudoti galimybe būti pažadinti nemokamai. Knocker-ups išsprendė šią problemą bakstelėdami tiesiai į mokančio kliento langą, dažnai naudodami ilgą stulpą, kad pasiektų viršutinio aukšto langus. Kai kurie beldžiantieji savo klientus pažadindavo plaktukais, barškučiais ar žirnių šaudyklėmis.